PRODEJ, VÝROBA, INSTALACE A SERVIS MĚŘÍCÍ A ZKUŠEBNÍ TECHNIKY
Obchodní zastoupení

O nás

onasSpolečnost PROMINENT, spol. s.r.o. Kroměříž se od svého vzniku v roce 1991 zabývá prodejem, výrobou, instalací měřících a zkušebních systémů, školením technických obsluh námi dodaných přístrojů a v neposlední řadě také odborným servisem této techniky. Naši pracovníci provádějí poradenství v různých oblastech měření a jsou schopni zpracovat různé studie a projekty nasazení měřící a zkušební techniky nejen v oborech strojírenských, ale také v průmyslu textilním, leteckém, farmaceutickém a oborech příbuzných. Naše dlouhodobé zkušenosti v oboru jsou využívány při návrzích a projektech různých technických řešení a jsou tak předávány našim zákazníkům. Tyto náročné studie mohou být předkládány potenciálním zájemcům také díky velmi úzkému kontaktu a spolupráci s předními světovými výrobci měřící techniky, které smluvně zastupujeme na území České popř. Slovenské republiky. Naši pracovníci jsou pravidelně školeni u výrobců dodávaných systémů přímo ve výrobních závodech. To mimo jiného velmi napomáhá překlenutí mostu „Výrobce – Zákazník“, kdy požadavky zákazníků jsou základním kamenem při vývoji nových přístrojů a systémů.. Přehled dodávané techniky naleznete na těchto stránkách, bližší informace pak na uvedených kontaktech, případně na veletrzích, seminářích, výstavách a ostatních akcích, kterých se pravidelně zúčastňujeme.

Etický kodex společnosti Prominent

logo_prominent
PROMINENT, spol. s r.o.

Komenského nám. 338
P.O.Box 8
CZ-767 01 Kroměříž


Firma PROMINENT, spol. s r.o. Kroměříž se od svého vzniku v roce 1991 zabývá výhradně prodejem, instalací a servisem měřící a zkušební techniky. Pracovníci firmy rovněž provádějí poradenství v těchto oblastech a jsou schopni zpracovat různé studie nebo projekty nasazení měřící a zkušební techniky v průmyslu.

V současné době je firma PROMINENT, spol. s r.o. Kroměříž autorizovaným nebo výhradním prodejcem měřící a zkušební techniky dále uvedených zahraničních firem.


Obory měření