PRODEJ, VÝROBA, INSTALACE A SERVIS MĚŘÍCÍ A ZKUŠEBNÍ TECHNIKY
Obchodní zastoupení

TESTO

logo

DODÁVANÁ MĚŘIDLA

Firma TESTO nabízí propracované varianty měřících přístrojů a služeb pro široké spektrum použití. Vybrané měřidla a obory nyní nabízíme.

TEPLOMĚRY
V nabídce je celá řada různých teploměrů kontaktních i bezkontaktních (laserových). Kontaktní teploměry lze doplnit širokou škálou různých teplotních čidel v celé řadě provedení.

OTÁČKOMĚRY
Přístroje s možností jak kontaktního tak bezkontaktního měření otáček. Řada přístrojů umožňuje přepočítávat rychlosti a délky, snímaní hodnot U/min; m/sec; m/min; atd.

pH – METRY
Přístroje s možností měření hodnot „pH“ se sondami pro kapaliny i tuhé materiály. V nabídce jsou i sondy kombinované (pH+teplotní snímač)

VLHKOMĚRY
Přístroje pro měření vlhkosti s možností dopočtu rosného bodu. V nabídce jsou i typy pro dlouhodobé snímání dat s možností uložení až 48.000 naměřených hodnot.

ENDOSKOPY
Celá řada přístrojů v různých provedeních. Optika má zobrazení 6.000 pixelů se zorným úhlem 50°, včetně osvětlení diagnostikovaného místa optickými kabely.

HLUKOMĚRY
Přístroje pro zjišťování hluku v dB s možností vřazení frekvenčních filtrů „A“ + „C“ s pamětí pro uložení maxima a minima z naměřených hodnot.

DODÁVANÁ MĚŘIDLA

logo_prominent
PROMINENT, spol. s r.o.

Komenského nám. 338
P.O.Box 8
CZ-767 01 Kroměříž


Firma PROMINENT, spol. s r.o. Kroměříž se od svého vzniku v roce 1991 zabývá výhradně prodejem, instalací a servisem měřící a zkušební techniky. Pracovníci firmy rovněž provádějí poradenství v těchto oblastech a jsou schopni zpracovat různé studie nebo projekty nasazení měřící a zkušební techniky v průmyslu.

V současné době je firma PROMINENT, spol. s r.o. Kroměříž autorizovaným nebo výhradním prodejcem měřící a zkušební techniky dále uvedených zahraničních firem.


Obory měření