PRODEJ, VÝROBA, INSTALACE A SERVIS MĚŘÍCÍ A ZKUŠEBNÍ TECHNIKY
Obchodní zastoupení

DATAPAQ LTD. (Velká Británie)

Firma DATAPAQ se dlouhodobě specializuje na vývoj, výrobu a kompletaci zařízení a systémů pro průběžné monitorování teplot a teplotního profilu v technologických procesech. Tato teplotní monitorovací zařízení jsou přizpůsobena pro práci v nejtvrdších podmínkách a umožňují monitorování teploty z více kanálů najednou. Naměřená data lze přenést do počítače a zde je vyhodnotit, archivovat nebo vytisknout protokol o měření. Mezi hlavní výhody patří nezávislosti na síti (bateriové napájení), modulárnost a velký sortiment příslušenství. Základní vyráběné systémy.

DODÁVANÁ MĚŘIDLA DATAPAQ

fluke

logo_prominent
PROMINENT, spol. s r.o.

Komenského nám. 338
P.O.Box 8
CZ-767 01 Kroměříž


Firma PROMINENT, spol. s r.o. Kroměříž se od svého vzniku v roce 1991 zabývá výhradně prodejem, instalací a servisem měřící a zkušební techniky. Pracovníci firmy rovněž provádějí poradenství v těchto oblastech a jsou schopni zpracovat různé studie nebo projekty nasazení měřící a zkušební techniky v průmyslu.

V současné době je firma PROMINENT, spol. s r.o. Kroměříž autorizovaným nebo výhradním prodejcem měřící a zkušební techniky dále uvedených zahraničních firem.


Obory měření