PRODEJ, VÝROBA, INSTALACE A SERVIS MĚŘÍCÍ A ZKUŠEBNÍ TECHNIKY

SOFTWARE

LEVELSOFT PRO

video

Mnohaleté zkušenosti v oboru měření rovinnosti vedly k vývoji nejnovější verze software LEVELSOFT PRO. Tento umožňuje kontrolu a měření ploch, linií a kolmosti. Při tvorbě tohoto software byla věnována speciální pozornost příjemnému uživatelskému prostředí. Byly zavedeny další jazykové verze (včetně češtiny). V software je zakomponováno množství novinek jako např.: zpráva dat shodná s aplikací Windows, snadná tvorba vzorů měření a tisku, piktogramy, všechny příkazy jsou pro myš a klávesnici, jednoduchá zpráva tisku, do protokolu je možné vkládat vlastní loga, automatické určení kvality dle různých norem.

LEVELSOFT PRO obr.1LEVELSOFT PRO obr.2

 


MT SOFT

video

Nově vyvinutý program MT-SOFT dovoluje měřit nezávisle různé geometrické prvky obráběcího stroje pomocí standardních měřících přístrojů pro měření sklonu (elektronické libely).
Jednotlivé naměřené výsledky mohou být vzájemně porovnávány, vyhodnocovány, jednotlivá měření je možno ukládat a vzájemně je kombinovat takže v konečném výsledku může být velmi přesně stanovena celková chyba obráběcího stroje. Velkou výhodou toto software je skutečnost, že lze přesně stanovit, kterým strojním komponentem je chyba stroje zapříčiněna.

MT SOFT obr.1

MT SOFT obr.2

MT SOFT obr.4

MT SOFT obr.6

MT SOFT obr.3

MT SOFT obr.5