PRODEJ, VÝROBA, INSTALACE A SERVIS MĚŘÍCÍ A ZKUŠEBNÍ TECHNIKY
Obchodní zastoupení

Reflow Tracker system

ikona PDF   ikona PDF   ikona PDF   ikona PDF   ikona PDF 

Reflow Tracker system
Datapaq  Tracker® System nastavuje průmyslový standard pro snadné a spolehlivé použití pro měření teplotního profilu. Tento robustní a spolehlivý a  přesto lehký systém  je ideální pro následujícího seznamu aplikací v sestavě a výroby elektroniky: Reflow; Wave Solder; Vapor Phase; Tack/Cure; Conformal Coating;

 

Surveyor System  se skládá z nastavitelného rámu, pevných teplotních čidel a dokonalejší software pro analýzu SPC Surveyor, tento nástroj je navržen tak, aby vysledovat trendy ve výkonnosti vaší pece a mohli jste se vyvrovat procesů které jsou mimo specifikaci.

logo_prominent
PROMINENT, spol. s r.o.

Komenského nám. 338
P.O.Box 8
CZ-767 01 Kroměříž


Firma PROMINENT, spol. s r.o. Kroměříž se od svého vzniku v roce 1991 zabývá výhradně prodejem, instalací a servisem měřící a zkušební techniky. Pracovníci firmy rovněž provádějí poradenství v těchto oblastech a jsou schopni zpracovat různé studie nebo projekty nasazení měřící a zkušební techniky v průmyslu.

V současné době je firma PROMINENT, spol. s r.o. Kroměříž autorizovaným nebo výhradním prodejcem měřící a zkušební techniky dále uvedených zahraničních firem.


Obory měření