PRODEJ, VÝROBA, INSTALACE A SERVIS MĚŘÍCÍ A ZKUŠEBNÍ TECHNIKY
Obchodní zastoupení

Easy Track

EASY TRACKOven Tracker XL2      ikona PDF
Tato prémiový systém poskytuje nejkomplexnější řešení pro automobilový průmysl, dodávky komponentů a pro lak / prášek / E-vrstvu OEM. S možností výběru ze standardních nebo specializovaných tepelných bariér a výkonného software pro analýzu Insight ™, Oven Tracker® XL2 usnadňuje řízení a optimalizaci procesu vytvrzování.

EASY TRACK 2Esay Track2   ikona PDF
Přesný, snadno ovladatelný a spolehlivý systém EasyTrack®2 je navržen speciálně pro potřeby každodenního měření  nátěrových hmot a práškového lakování. Navíc tento systém může být použit ve vysoké teplotě vytvrzení  PTFE Dacromet a a bez vrásek aplikací oděv lék.

 

Special OvenSpeciální Oven systémy        
Tato systémová řešení jsou navržena tak, aby splňovala požadavky na specializované procesy v celé řadě aplikací:
Řešení lakovacích postupů v automobilním průmyslu AutoPAQ  ikona PDFikona PDF
Měření zpracování textilu v rámu StenterPAQ  ikona PDF

 

 

 

 

logo_prominent
PROMINENT, spol. s r.o.

Komenského nám. 338
P.O.Box 8
CZ-767 01 Kroměříž


Firma PROMINENT, spol. s r.o. Kroměříž se od svého vzniku v roce 1991 zabývá výhradně prodejem, instalací a servisem měřící a zkušební techniky. Pracovníci firmy rovněž provádějí poradenství v těchto oblastech a jsou schopni zpracovat různé studie nebo projekty nasazení měřící a zkušební techniky v průmyslu.

V současné době je firma PROMINENT, spol. s r.o. Kroměříž autorizovaným nebo výhradním prodejcem měřící a zkušební techniky dále uvedených zahraničních firem.


Obory měření