PRODEJ, VÝROBA, INSTALACE A SERVIS MĚŘÍCÍ A ZKUŠEBNÍ TECHNIKY

DATAPAQ LTD. (Velká Británie)

Firma DATAPAQ se dlouhodobě specializuje na vývoj, výrobu a kompletaci zařízení a systémů pro průběžné monitorování teplot a teplotního profilu v technologických procesech. Tato teplotní monitorovací zařízení jsou přizpůsobena pro práci v nejtvrdších podmínkách a umožňují monitorování teploty z více kanálů najednou. Naměřená data lze přenést do počítače a zde je vyhodnotit, archivovat nebo vytisknout protokol o měření. Mezi hlavní výhody patří nezávislosti na síti (bateriové napájení), modulárnost a velký sortiment příslušenství. Základní vyráběné systémy.

Nový DATALOGER TP3 

DATAPAQ® AutoPaq – umožní revolučním způsobem provést inovaci vašich teplotu profilovacích postupů a zajistí ověřený spolehlivý proces tak, jak očekáváte od světové firmy. PDF ke stažení.

DATAPAQ® AutoPaq – Prvotřídní řešení lakovacích postupů v automobilním průmyslu. PDF ke stažení.

DATAPAQ TP3 vysoce přesný dataloger – 10 a 20 kanálový pro Furnace Tracker®, Kiln Tracker® a Oven Tracker®. PDF ke stažení.

DATAPAQ TP3 radiotelemetrický systém. Teplotní údaje v reálném čase přímo z procesu teplotního zpracování. PDF ke stažení.

Monitoring teplotních procesů. Kompletní profilování vysoké teploty a TUS posuzování. PDF ke stažení.


EASY TRACKOVEN TRACKER SYSTEM
Tyto systémy poskytují spolehlivé a přesné teplotní profil procesu pro úpravu, laků a práškovými průmyslu.    Datapaq® nabízí dva standardní systémy – Tracker® XL2 a EasyTrack®2, jakož i zákaznické systémy tak, aby vyhovovaly  individuálním požadavkům.

 

Turnace TrackerFURNACE TRACKER SYSTEM
Mimořádně odolné Datapaq teplotní  systémy jsou používány v náročných podmínkách vysokoteplotních procesů, tepelného zpracování hliníku, oceli, skla, slévárenství a podobných odvětvích.

 

KILN TRACKERKILN TRACKER SYSTEM
Tyto robustní a přesné systémy se používají k měření profilu teplot v tunelu vodní a válečkové pece, ve vypalování keramických výrobků, jako jsou například cihly, střešní tašky, nádobí, sanitární techniky, žáru odolný materiál, hliněné výrobky a další.

 

REFLOW TRACKERREFLOW TRACKER SYSTEM
Datapaq  Tracker systémy jsou snadno použitelné pro měření teplotních profilů v procesech pro výrobu plošných spojů, pájecí vlně atd.

 

 

SOLAR TRACKERSOLAR TRACKER SYSTEM
Datapaq přizpůsobil měřící systémy určené pro specifické použití v solárním fotovoltaickém (PV) zpracovatelském průmyslu. Naše řešení jsou ideální pro kontaktní výpal, kontaktní sušení, antireflexní vrstvou solárního článku, laminování solárního panelu a dalších souvisejících tenkovrstvých procesech.

 

FOOD TRACKERFOOD TRACKER SYSTEM
Datapaq Food Tracker® systémy nabízejí spolehlivý prostředek měření a protokolování skutečné teploty produkty při zpracování potravin včetně vaření, smažení, chlazení a mrazení – základní požadavky kladené na HACCP předpisy a validaci procesu.