PRODEJ, VÝROBA, INSTALACE A SERVIS MĚŘÍCÍ A ZKUŠEBNÍ TECHNIKY

Archiv pro měsíc: Květen 2018

PHASCOPE® PAINT

PHASCOPE® PAINTPHASCOPE® PAINT je sonda ve tvaru pera pro měření tlouštěk vrstev

Nejnovějším členem rodiny Fischer PHASCOPE® je nová sonda ve tvaru pera. PHASCOPE PAINT měří snadno a rychle tloušťku vrstev nátěrů na různých podkladech. Malá a tvarovaná kapesní sonda je navržena tak, aby byla snadno použitelná. Protože testování v terénu často zahrnuje kontrolu mnoha různých druhů povlaků, potřebujete flexibilní nástroj!Proto PHASCOPE PAINT spoléhá na univerzální metodu vířivých proudů. Můžete například měřit vrstvy barev na magnetických substrátech, jako je ocel nebo železo, stejně jako na nemagnetických kovech, jako je hliník -aniž byste museli měnit zařízení nebo sondu. HASCOPE PAINT automaticky detekuje základní materiál a zvolí příslušný režim. Během měření červená LED indikuje toleranční limity. To usnadňuje rozpoznání závady v povlaku, a to i pro netechnické uživatele. Pro zjednodušení analýzy čtení používá PHASCOPE PAINT intuitivní aplikaci. Měření lze vizualizovat na smartphonu, aniž byste je museli nejprve přenést do počítače. Mohou být také vytvořeny přehledy přímo na smartphonu. Zvláštní funkce: Uživatel může rychle vložit fotografie místa měření a označovat potenciálně poškozené oblasti. Aplikace také provede statistické vyhodnocení!

Všestranný PHASCOPE PAINT je ideální pro měření silnějších nátěrových hmot – použitelný v průmyslových oblastech od automobilového průmyslu k ochraně proti korozi. Chcete rychle testovat náhodné vzorky z výrobní linky,nebo kontrolovat příchozí zboží? Pro všechny úkoly je vhodný kapesní PHASCOPE PAINT.
Při manipulaci s obrobky z různých hliníkových slitin, mohou jejich různé vodivosti ovlivnit měření. To je důvod, proč je PHASCOPEPAINT vybaven kompenzací
vodivosti, funkcí která zajišťuje přesné výsledky měření. Kromě náhodných kontrol je také PHASCOPE PAINT vhodný pro nepřetržitý režim testování velkých ploch. Umožňuje až 70 měření za minutu.

Výhody
• Signalizační LED diody okamžitě upozorní uživatele na závadyv povlaku.
•Intuitivní aplikace umožňuje vytvářet a odesílat měření – zprávy jsou jednoduché.
•Rychle vypočítat schopnost procesu pouze s minimem vstupů
•Baterie vydrží až 8 hodin provozu. Funkce
•Měření tloušťky povlaku na železných a neželezných kovech.
•Přístroj používáfázovou metodu vířivých proudů.
•Rozsah měření 0 až 2500 μm
•Robustní kryt IP65 chrání citlivou elektroniku před drsnými podmínkami.
•Přístroj vyhovuje těmto normám:DIN EN ISO 2360, ASTM D7091,DIN EN ISO 2178 a DIN EN ISO 21968

logo_prominent
PROMINENT, spol. s r.o.

Komenského nám. 338
P.O.Box 8
CZ-767 01 Kroměříž


Firma PROMINENT, spol. s r.o. Kroměříž se od svého vzniku v roce 1991 zabývá výhradně prodejem, instalací a servisem měřící a zkušební techniky. Pracovníci firmy rovněž provádějí poradenství v těchto oblastech a jsou schopni zpracovat různé studie nebo projekty nasazení měřící a zkušební techniky v průmyslu.

V současné době je firma PROMINENT, spol. s r.o. Kroměříž autorizovaným nebo výhradním prodejcem měřící a zkušební techniky dále uvedených zahraničních firem.